+420 730 191 778
Projekt - Byty Výšina

Výstavba bytových domů nabízí lukrativní bydlení nedaleko centra Havlíčkova Brodu v poklidné lokalitě Výšina. Projekt Byty Výšina je stavebním dílem založeným na precizním vyhotovení. Volba kvalitních stavebních materiálů se pozitivním způsobem podepíše na nízkých provozních nákladech. Přesvědčit vás o tom může energetický štítek kategorie B.

Bydlení je zajištěno prostřednictvím bytových komplexů o několika podlažích. Venkovní pohled na domy ve vás vyvolá dojem moderní a jednoduché architektury. Hlavní nabídku tvoří byty o dispozičním uspořádání 2+kk a 3+kk, jež přijdou vhod jak svobodným párům, tak rodinám s dětmi. V rámci bydlení je předkládána podlahová plocha od 45 m2 do 90 m2. Interiéry se pyšní praktickým rozvržením a využitím každého volného místa. Součástí jednotek jsou balkony nebo předzahrádky.

Vzhledem k velkému množství osobních vozů nabízíme budoucím majitelům bytů venkovní vyhrazené stání. Cena stání od 197.500,- Kč vč. DPH. Možnost pronájmu parkovacího stání od 600,- Kč/měsíc. K bytu lze dokoupit i zděnou sklepní kóji v ceně 42.500,- Kč vč. DPH.

Začátek výstavby

Realizace projektu započne v 2.polovině 2019 a je rozdělena do tří etap. V první fázi stavíme bytový dům č.1 (Agáta) společně s parkovacími plochami pro všechny domy. Druhá a třetí fáze je zaměřena na navazující dostavbu zbývajících domů č.2 (Ester) a č.3 (Nikol).

Bytový dům č.1 (Agáta)

bytový dům se sestává z pěti pater, přičemž v prvním nadzemním patře jsou umístěny technické zázemí, společný prostor(kolárna, kočárkárna) a sklepní kóje.  Dále je v 1. NP 5 bytů 2+kk, některé s předzahrádkou. V dalších 4 nadzemních patrech se nachází 22 bytů typu 2+kk a 3+kk, z nichž každý má balkon. Samozřejmostí je propojení všech podlaží výtahem.

Bytový dům č.2 (Ester)

bytový dům se sestává z pěti pater, přičemž v prvním nadzemním patře jsou umístěny technické zázemí, společný prostor(kolárna, kočárkárna) a sklepní kóje. Dále je v 1. NP 1 byt 3+kk a 2 byty 2+kk. V dalších 4 nadzemních patrech se nachází 20 bytů typu 2+kk a 3+kk, z nichž každý má balkon. Samozřejmostí je propojení všech podlaží výtahem.

Bytový dům č.3 (Nikol)

bytový dům se sestává z pěti pater, přičemž v prvním nadzemním patře jsou umístěny krytá garážová stání a technické zázemí, společný prostor (kolárna, kočárkárna) a sklepní kóje. V dalších 4 nadzemních patrech se nachází 8 bytů typu 2+kk a 12 bytů 3+kk, z nichž každý má balkon. Samozřejmostí je propojení všech podlaží výtahem.

Klientské změny

Plánované bydlení se vyznačuje nadčasovou architekturou a moderně navrženým standardem. Veškeré prvky jsou vybrány s velkým úsilím a pozorností. Přesto budete-li mít pocit, že Vás naše standardy neuspokojují a Vaše představa o ideálním bydlení se od té naší liší, nabízíme službu Klientských změn. Tato služba umožňuje, abyste si byt doladili do posledního detailu. Můžete upravovat dispozice bytu, volit jiné vybavení koupelny, zasahovat do elektroinstalace. Změny, na kterých se shodneme, se dle Vašich požadavků a v rámci harmonogramu přesně zrealizují.

Investorem a současně i developerem projektu je společnost Výšina HB s.r.o., která ve spolupráci s týmem architektů ( Ateliér 2 s.r.o. ) a dodavatelských stavebních firem buduje jedinečný obytný komplex.

Fotogalerie 3D náhledů bytů

odkaz na fotogalerii se standardy a 3D náhledy bytů 2+kk a 3+kk